Γεμάτο το πρόγραμμα!

Ποδόσφαιρο

Οι αθλητικοί αγώνες σήμερα – τι θα δούμε (15-2)

12:00 Αρης – ΑΕΚ (U19), Novasports.gr

14:00 Μαγιόρκα – Αλαβές, COSMOTE SPORT 2

14:00 Αννόβερο – Αμβούργο, COSMOTE SPORT 3

Διαβάζονται επίσης:

14:30 Σαουθάμπτον – Μπέρνλι, COSMOTE SPORT 1

14:30 Γουέστ Μπρόμιτς – Νότιγχαμ Φόρεστ, NOVASPORTS 3

15:00 Βέροια – Τρίκαλα, ΕΡΤ3

15:00 Θερμαϊκός – Νέα Καλλικράτεια, insport.gr

16:00 Λέτσε – ΣΠΑΛ, NOVASPORTS 2

16:30 Λειψία – Βέρντερ Βρέμης, COSMOTE SPORT 3

16:30 Χόφενχαϊμ – Βόλφσμπουργκ, COSMOTE SPORT 7

16:30 Ουνιόν Βερολίνου – Λεβερκούζεν, COSMOTE SPORT 8

16:30 Αουγκσμπουργκ – Φράιμπουργκ, COSMOTE SPORT 9

17:00 Μίντλεσμπρο – Λούτον, NOVASPORTS 5

17:00 Μπαρτσελόνα – Χετάφε, COSMOTE SPORT 2

17:15 ΑΕΛ – ΠΑΟΚ, NOVASPORTS 1

18:30 Αμιάν – Παρί Σεν Ζερμέν, NOVASPORTS 3

19:00 Μπολόνια – Τζένοα, NOVASPORTS 4

19:30 Ολυμπιακός – Πανιώνιος, NOVASPORTS 2

19:30 Νόριτς – Λίβερπουλ, COSMOTE SPORT 1

19:30 Βιγιαρεάλ – Λεβάντε, COSMOTE SPORT 2

19:30 Φορτούνα Ντίσελντορφ – Γκλάντμπαχ, COSMOTE SPORT 3

20:00 Μπενφίκα – Μπράγκα, COSMOTE SPORT 7

22:00 Γρανάδα – Βαγιαδολίδ, COSMOTE SPORT 2

20:45 Ντεν Χάαγκ – PSV Αϊντχόφεν, NOVASPORTS 5

21:00 Τουλούζ – Νις, NOVASPORTS 3

21:45 Αταλάντα – Ρόμα, NOVASPORTS 1

22:30 Ρίο Αβε – Σπόρτινγκ Λισσαβώνας, COSMOTE SPORT 7

Μπάσκετ

17:00 Αρης – Παναθηναϊκός, ΕΡΤ SPORTS

19:30 Βαλένθια – Ρεάλ Μαδρίτης, COSMOTE SPORT 8

22:00 Ανδόρα – Μάλαγα, COSMOTE SPORT 8

23:00 Νοτρ Νταμ – Ντιουκ, COSMOTE SPORT 9

03:00 NBA All-Star, State Farm All Star Saturday, COSMOTE SPORT 4

Βόλεϊ

16:30 ΟΦΗ – ΠΑΟΚ , volleyleague.gr & crete2day.com

18:30 Κηφισιά – Ελπίς Αμπελοκήπων, volleyleague.gr

20:00 Φοίνικας Σύρου – Παμβοχαϊκός, volleyleague.gr

Χάντμπολ

15:00 ΠΑΟΚ – Προσοτσάνη Δράμας (Γ), Youtube / AC PAOK TV

18:00 Δράμα – ΠΑΟΚ, Youtube / AC PAOK TV

Πόλο

14:00 ΠΑΟΚ – Χίος, ΕΡΤ SPORTS

Σνούκερ

14:45 Welsh Open, EUROSPORT

20:45 Welsh Open, EUROSPORT

Μηχανοκίνητα

09:40 WRC Σουηδία, COSMOTE SPORT 5

12:05 WRC Σουηδία, COSMOTE SPORT 5

19:35 Φόρμουλα E, Μέξικο Σίτι, EUROSPORT

23:55 Φόρμουλα E, Μέξικο Σίτι, EUROSPORT

Ποδηλασία

18:00 Σειρά Pro, EUROSPORT 2

Τένις

16:00 ATP 500 ABN AMRO, COSMOTE SPORT 6

20:30 ATP 500 ABN AMRO, COSMOTE SPORT 6

UFC

03:00 Corey Anderson – Jan Blachowicz, COSMOTE SPORT 8 

Boxing

05:00 Caleb Plant – Vincent Feigenbutz, COSMOTE SPORT 7

Δείτε τα νέα της επικαιρότητας:

Διαβάζονται επίσης:

Όλα τα νέα για την επικαιρότητα εδώ – ειδήσεις από την Ελλάδα
Οι αθλητικοί αγώνες σήμερα – τι θα δούμε (15-2)

Διαβάστε επίσης »

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.